2015. All rights reserved.

 

Monitorujcie, Państwo, nasze nowości

Wszyscy pszczelarze wiedzą, jak ważne jest dla konserwacji i kontroli uli wczesną wiosną i jesienią, zatrzymanie ciepła w gnieździe kolonii pszczół. Ule z pianki poliuretanowej absolutnie nie potrzebują „suficików” z drewna.  Oferujemy Państwu wygodną pokrywę do ula z pianki poliuretanowej. Korzystając z pokrywy podczas kontroli ula z pianki poliuretanowej wystarczy otworzyć tylko niezbędne części korpusu, a reszta zostaną pokryte, co umożliwi utrzymanie ciepła i spokoju pszczół.

 

Oferujemy Państwu nasz nowy produkt:

Kamery termiczne z pianki poliuretanowej do hodowli macicy pszcół. Wykonane są w oparciu o 10-ramkowy ul.

Komora termiczna z pianki poliuretanowej wyposażona w:

1. Rampę - fiksator do określania temperatury w komorze

2. Czujnik poziomu załadowania akumulatora.

3. Złącze prostokątne sieci (12W) do podłączenia do zasilania sieciowego lub akumulatorów

4. Okrągłe złącze do zasilania spirali grzewczych (12 W)

Przetwornica napięcia 220V → 12V przy zasilaniu z sieci

 

Dach

 

Podajnik (Uniwersalny podajnik, który może być zainstalowany na każdym korpusie ula (zazwyczaj w górnej części korpusu pod dachem). Przeznaczony do użytku dwu rodzajów karmów: stałego i płynnego. Całkowita objętość podajnika do12-ramkowego ulu - 5 l, objętość dla karmu płynnego - około 4 l; całkowita objętość podajnika do10-ramkowego ulu - 4 l, dla karmu płynnego - około 3 l. Jeśli jednak wywiercić mały otwór w ścianie bocznej podajnika i zainstalować zbiornik, to można dodawać karm bez podnoszenia pokrywy ula (zaleca się obrobienie płaszczyzny podajnika, po którym pszczoła przemieszcza się do ciekłej paszy, papierem ściernym, aby utworzyć powierzchnię chropowatą)).

Korpus dla 145 ramek.

 

Korpus dla 230 ramek.

 

Korpus dla 300 ramek.

 

Dno, wyposażone w sieć i zasuwkę.

 

Przejściowe dno.

 

Mikrojąderko pojedyncze na 2 ramki z podajnikiem. Wykonywanie wejścia i migracyjnej płyty przez osobę, hodującą macice pszczół zgodnie z technologią określonego hodowania macic. Aby zapewnić macicy stałym  pokarmem wystarczy umieścić jednorazowy kubek.

 

WSTAWIANA (Wyjmowana) deska uli z pianki poliuretanowej do 230 PPU korpusu. WSTAWIANA (Wyjmowana) deska uli lub deska rozdzielcza z pianki poliuretanowej, mająca na celu oddzielenie gniazda kolonii pszczół z wolnej części ula lub podział przestrzeni ula na części, na przykład tworzenie jąderek, odwodków. Rozmiar 45,4 cm (47,4 cm z "ramionami") x 2,5 cm x 23,6 cm (kontur) Przypominamy, że materiał jest dobrze frezowany (cięty), jeśli Państwa ul skrzywiło wstawianą (wyjmowaną) deskę z pianki poliuretanowej można obciąć do rozmiaru ula bez utraty właściwości materiału.

 

Wstawiana (Wyjmowana) deska dla 300 korpusu. Wymiary 45,4 cm (47,4 cm z «ramionami») х 30,5 cm х 2,5 cm (kontur).

 

8-ramkowy ul całkiem ukompletowany (wyposażone dno, korpus z metalowymi naróżnikami i dach). Dach ula jest wykonany z możliwością stawiania uli na siebie. Do dna korpusu dodane są metalowe wstawki w celu oddzielania zapropolisowanych korpusów.

 

Korpus 8-ramkowego ula ukompletowany metalowymi naróżnikami pod „ramiona” ramek.

 

Zdjęcia detali Cennik Instrukcja Wideo Kontakt Główna
Hlavná stranká Главная страница Główna Principale Principal Home Accueil Home